Ösztöndíjas gyakorlati oktatás – Szakképzési Munkaszerződéssel is

A legújabb rendszerben is mint duális képzőhely várjuk a Szakképzési Munkaszerződéssel a tanulókat, felnőtt résztvevőket és még kifutó rendszerben az OKJ  54 815 01 és Férfi fodrász borbély 52 815 03 OKJ szakma GYAKORLATI képzőhelyként is működünk. Elméleti oktatásért fordulj egy Szakképző Intézményhez.  Figyelem megváltozott  az OKJ képzés – már csak befejezni lehet..

A fodrászat Alapszakma lett.. Csak Szakképző Intézet tud elméletet oktatni, gyakorlatot pedig csak mestertől, akik az összes engedéllel rendelkeznek – pl  nálunk tudsz kérni. Jelentkezési lapot a monart.felnottkepzes@gmail.com ahol állami támogatott helyekre lehet pályázni. Kesess megsegítünk eligazodni.

oktatas
admin

Add your Biographical Info and they will appear here.