Fodrász

Szakmai vezető ajánlása:

női- férfi gyermek fodrász
informatikus- rendszergazda
gyógy.ped-asszisztens (középfokú pedagógus végzettség) így a tanműhely 8-15 ig ügyintézője- iskolatitkára

(25 éve a Lányom:) Mint Anya sokáig tiltottam a szakmától, nagy kört ment és megérkezett.(A történelem megismétli önmagát:-)

Most, hogy itt van, tőle mindent IS várok:

- a tanműhely napi zökkenőmentes adminisztratív munkáját - haladási naplók - munkafüzetek - rögzített tananyagok stb.

-összehangolni a szalon és a tanműhely szolgáltatáásait, kapcsolattartás a képző intézmények gyakorlati vezetőivel, osztályfőnökökkel.

- fodrász wellnes rész működtetése, (A MELEGOLLÓS hajvágás is) személyre szabott hajápolás megtervezése - tanácsadással.

-szakmai alázata és folyamatos tanulás - példamutatás a tanulók számára is - és persze a mindig tiszta tanműhely és üzlet is fontos.

-felnőttképzések egyeztetése -adminisztrálása - és besegítés a 4 főnél nagyobb csoportoknál mint animátor.

Teljes jogú SAJÁT feladatköre megszervezni a:

- angol (szakmai angol) magán angolórák lebonyolítása - felkészítés akár a B2 nyelvizsgára, külföldi munkaválalásra is.

- különcsoportoknak - matematika felkészítés - tehetség gondozás és az 1 fős személyre szabott korrepetálás is. Érettségi felkészítésig.

Magántanulói december óta, sikeres fejlődést tudnak felmutatni, többen már érettségit tettek, vagy sikeres nyelvizsgán vannak túl, a többiek heti rendszerességgel veszik igénybe segítségét terveik elérésében.

-Ha van üres ideje, be kell segítenie az érkezési sorrendben dolgozóknak is, hogy ne legyen torlódás. (tervezett hajfestést vagy hozott festék felkenését is bevállalja - és klasszikus hajvágást is szívesen vállal, hogy Vendégköre is kialakuljon.

uui: be kell állni dolgozni minden második héten péntek szombat Anya helyett - (aki egyetemista lett:-)bocsi ,de

Fogadjátok szeretettel,a második generációs fodrász és pedagógus palántámat.

Árlistája a teljesség igénye nélkül:

Matek 3.900.-Ft

Angol 3.900.-Ft

Melegollós hajvágás ( száraz hajon) 3600.-Ft

Hozott festék felkenése, frizura kialakítással: 4500.-Ft

Mosás, szárítás hosszú haj: 4500.-Ft

férfi hajvágás: csak gépi egyhossz hajvágás 1800.-Ft

férfi klasszikus 3800.-Ft

Férfi modern klasszikus 2800 Ft/tól

Mosás +300 Ft

Galériája, munkáiból:

Munkarendje:Hétfő: 12-től magánórák

kedd : szabadnap
szerda-csüt-péntek:8-16.30 ig
szombat: 8-11.30 ig ( magánórák esetleg du.- megbeszélés szerint)

MonArt 2.0 Szakmai Továbbképző Központ Kft.
2220 Vecsés Gizella utca 6.
adószám: 27539860-1-13
Telephely: 2730 Albertirsa Pesti út 60.

Cservák Mónika

Fodrász mester